Про компанію

ПРО «ПОШТОРГ» ®

«ПОШТОРГ»® – українська компанія, яка займається дистанційним продажем органічних засобів для здоров’я, краси і товарів для дому.

Наша робота ґрунтується на чотирьох основних принципах: висока якість товарів, зручний процес замовлення, налагоджена система швидкої доставки продукції, задоволення клієнтів від покупок.

Для розробки формул і рецептур наших товарів задіяні висококваліфіковані фармацевти і хіміки-технологи. Вся продукція – протестована і сертифікована.

Компанія «ПОШТОРГ»® – експерт, розробник, виробник і продавець товарів, призначених дарувати людям красу, здоров’я, довголіття, а також гігієну і чистоту в оселях!

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Показати людям переваги здорового способу життя. Створювати ефективні та натуральні WELLNESS-засоби для поліпшення якості життя населення.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ «ПОШТОРГ»®

  • Широкий асортимент якісної продукції.

Категорії товарів: лікувально-профілактичні засоби, засоби по догляду за тілом, органічна побутова хімія.

  • Зручне замовлення товарів в режимі онлайн і за телефоном.

Зробити замовлення можна на сайті, додавши вподобані товари в «кошик». Або зателефонувати з 8:00 до 20:00 за номером гарячої лінії 0-800-301-525 (БЕЗКОШТОВНО з усіх мобільних і стаціонарних телефонів в Україні).

  • Задоволення потреб покупців.

Вся продукція, представлена ​​на сайті «ПОШТОРГ»®, має гарантію якості.

  • Можливість обміну і повернення товару.

Якщо з яких-небудь причин Вас не влаштував замовлений товар, «ПОШТОРГ»® ГАРАНТУЄ обмін або 100% відшкодування його вартості.

  • Покупки здійснюються без передоплати.

Ви оплачуєте замовлення тільки при отриманні посилки в своєму поштовому відділенні.

  • Додатково берете участь в Маркетингових акціях.

Ми дбаємо про благополуччя своїх постійних клієнтів. Регулярно проводимо Акції з врученням великих грошових призів. Наш призовий фонд становить 1 857 000 грн. Кожні 2 місяці ми розігруємо Головний приз – 400 000 грн, а також додаткові призи – 100 000 грн і приз за швидкість 110 000 грн.

  • Гарантія вручення призів.

Всі призи офіційно затверджені