Переможець маркетингової акції «Золотий Фонд» від Пошторг 30 квітня 2020
Вручення головного грошового призу переможцю маркетингової акції «Золотий Фонд» від Пошторг 30 квітня 2020
«ПОШТОРГ»® – Товари поштою для всіх і кожного!
Переможець маркетингової акції «Золотий Фонд» від Пошторг 30 квітня 2020

Мосендз Андрій Валентинович, м. Черкаси, Черкаська обл.

На зміну важким часам завжди приходять радісні та світлі події!

30 квітня 2020 року в цьому переконався житель Черкас Мосендз Андрій Валентинович. Представники «Пошторгу» відкрили новий сезон нагороджень переможців саме з цієї людини. Чоловікові пощастило виграти грошовий приз завдяки наполегливості та вірі в себе. Перегляньте відео з проведення маркетингової акції, щоб особисто переконатися – щасливий переможець був обраний долею:

Андрій Валентинович приїхав до нашого офісу, щоб якомога швидше стати законним переможцем. Він із задоволенням розповів «Пошторгу» про те, як важко йому було прийти до перемоги. Чоловік тривалий час думав, що потрапив на шахраїв:

«Я багато чув про подібні акції, тому рідні та друзі відмовляли мене від участі. У мене було передчуття, що я в безпеці, тому нікого не слухав», – поділився чоловік.

Андрій Валентинович був неймовірно радий отримати від нас грошовий приз. Завдяки маркетинговій акції програми лояльності «Золотий Фонд» чоловік зробить покупки, про які давно мріяв. На що саме підуть кошти, переможець вирішив залишити в секреті. Головне, що він отримав свої гроші та став живим прикладом того, що чесні акції в Україні існують!

Ми підписали з переможцем всі необхідні документи й від щирого серця привітали! Для команди «Пошторгу» справжній подарунок бачити посмішки клієнтів! Нехай їх стає більше!

Беріть участь в наших акціях, виконуйте умови й швидше ставайте переможцями!


Вручення головного грошового призу переможцю маркетингової акції «Золотий Фонд» від Пошторг 30 квітня 2020
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (10 баллов, 4 оценок)
Loading...